Haber

AK Parti MKYK Üyesi Ahmet Mücahit Arınç, Cemar Mermer ve Traverten’i ziyaret etti

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Kula’ya gelen AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Ahmet Mücahit Arınç, Kula’dan dünyanın dört bir yanına ihracat yapan Cemar Mermer ve Traverten’i de ziyaret etti. Şirketin Genel Müdürü Yusuf Yalçın ile uzun süre sohbet eden Arınç ve beraberindekiler, şirketin ekonomik ve istihdam odaklı çalışmaları hakkında bilgi aldı.

AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Ahmet Mücahit Arınç bir dizi ziyaret ve temasta bulunmak üzere Kula’ya geldi. İlk olarak AK Parti Kula İlçe Başkanı Eyüp Yavuz Aşkın’ın işyerinde karşılanan Milletvekili Arınç, Önder Aşkın ve yönetimiyle bir süre sohbet etti ve örgütün 31 Mart’ta yapılacak seçimlere yönelik yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi aldı. Arınç, daha sonra İlçe Belediye Başkanı Eyüp Yavuz Aşkın ve yönetimiyle birlikte Hamidiye Mahallesi’nde hizmet veren Cemar Mermer ve Traverten firmasını ziyaret ederek firmanın Genel Müdürü Yusuf Yalçın ile görüştü. AK Parti Kula İlçe Teşkilatı’nda Yönetim Kurulu Üyesi olarak da görev yapan şirketin Genel Müdürü Yalçın, Arınç ve beraberindekilere fabrikayı gezdirdi.

Türkiye’nin en büyük mermer ocağına sahip olan Cemar Mermer ve Traverten’in ülke ekonomisine katkıları, istihdam odaklı çalışma anlayışı ve ihracattaki değerli potansiyeli hakkında Milletvekili Arınç’a bilgi veren Genel Müdür Yalçın, AK Parti heyetine şunları anlattı: Traverten üretiminin ocaktan alınarak işlendiği alanlara kadar ulaştırılması. Kapasitesini anlattı. AK Parti heyeti fabrikayı gezdikten sonra akşam yemeğinde bir araya gelerek sohbet etti.

AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Ahmet Mücahit Arınç’ın Cemar Mermer ve Traverten ziyaretine AK Parti Kula İlçe Başkanı Eyüp Yavuz Aşkın, Kadın Kolları Başkanı Özge Börekçi, Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Kuşen, yönetim kurulu üyeleri ve parti üyeleri eşlik etti. – MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu