Haber

Boluspor 3. Etap Kamp Çalışmalarına Başladı

– Boluspor üçüncü etap kamp faaliyetlerine başladı

BOLU – Trendyol 1. Lig gruplarından Boluspor, 3. etap kamp faaliyetlerine başladı. Teknik Müdür Turgay Altay, “Sahada yeni bir oyun anlayışımız var. Oyuncuları da bu oyun anlayışına uyarlamaya çalışıyoruz. Herkesin kendi kariyer sezonunu yaşamasını istiyorum.”

Trendyol 1. Lig gruplarından Boluspor, 2. etap kamp çalışmalarını tamamladı. Kamp dönemini Karaçayır Mahallesi’ndeki kendi tesislerinde geçiren kırmızı beyazlı grup, üçüncü etap kamp faaliyetlerine başladı. Teknik Müdür Turgay Altay yönetiminde günde iki kez antrenmanlarına devam ediyor. Sabah antrenmanına ısınma hareketleriyle başlayan oyuncular, ardından yarı sahada maç oynadı.

“Sahada yeni bir oyun anlayışımız var”

Kamp döneminin iyi olduğunu belirten Turgay Altay, “İlk iki aşama çok iyi gitti. Biraz eksiktik. Ancak oyuncularımızın performansı yeterli değildi. Ancak lig üç hafta içinde başlayacak. Lig için hazır olmak için, oyuncuları hem taktiksel ve oyun duygusu için çok uygun olanı, hem de çok uygun olduğumuz için çok uygun. ENT ve büyük fedakarlıklar yapar. Ona yardım etmeye çalışıyoruz. Kulübün her anlamda gelişmesi için maddi ve manevi desteğe büyük ihtiyaç var. Sahada yeni bir oyun anlayışımız var. Oyuncuları bu oyun anlayışına adapte etmeye çalışıyoruz. Özellikle son bir haftada ilerleme kaydettiğimizi görüyorum. Kendi amaçlarımız için kendi oyunumuzdan taviz vermeden içeride ve dışarıda oynamak istiyoruz. Oyuncular yavaş yavaş bu oyuna alışıyorlar” dedi.

“Herkesin kendi mesleki dönemini yaşamasını istiyorum”

Yeni transferlerden bahseden Altay, “Kubilay, daha önce takip ettiğim Büyük Lig seviyesinde oynamış ve belli bir kalite arayan bir oyuncu. Oyun sistemimizin değerli parçalarından biri olacak. Tüm oyuncular için söylüyorum ama Kubilay için de söyleyebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu