Ekonomi

Denizli Kırsal Kalkınma Projesi Kapsamında Hayvan Yetiştiricilerine Mineral Yalama Blok Desteği

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kırsal Kalkınma Dairesi Başkanlığı ve Denizli Tarım ve Orman İl Müdürlüğü iş birliğinde yürütülen Kırsal Kalkınmayı Destekleme projesi kapsamında Buldanlı küçükbaş ve büyükbaş hayvan yetiştiricilerine mineral yalama takozu takviyesi verildi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kırsal Kalkınma Dairesi Başkanlığı ve Denizli Tarım ve Orman İl Müdürlüğü iş birliğinde yürütülen “Kırsal Kalkınmanın Desteklenmesi” projesi kapsamında, bölgedeki hayvanların mineral ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla yalama bloğu üreticilere teslim edildi. koyun ve sığır çiftlikleri.

Küçükbaş hayvanlar için 4 bin 600, 3 kilo ve 5 kilo 4 bin 400 hibe mineral yalama bloğunun teslim törenine dağıtıldığı, Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Naciye Kapukıran, Denizli Tarım ve Orman Müdür Yardımcısı Mehmet Atmacaoğlu, İlçe Müdürü Serdal Uğur, AK Parti İlçe Başkanı Naci Çomuk, Belediye Meclis Üyesi Mustafa Mustak ile küçükbaş ve büyükbaş hayvan yetiştiricileri katıldı. Mineral yalama bloklarını yetkililerden teslim alan üreticiler, desteklerinden dolayı Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkür etti. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu