Teknoloji

Fall Guys’a yaratıcı mod geliyor! Oyuncular kendi haritalarını yapabilirler.

 
Mediatonic ekibi tarafından geliştirilen ve 2020 yılında oyuncuların beğenisine sunulan çok oyunculu rekabete dayalı platform oyunu Fall Guys için yeni bir mod geliyor. Bu mod ile birlikte kullanıcılar kendi haritalarını ve platformlarını oluşturabilecek ve diğer oyunculara sunabilecek. Bu mod sayesinde oyuncuların yaratıcılığının ön plana çıkarılması amaçlanıyor.
 
Yaratıcı Mod 10 Mayıs’ta geliyor
 
 
 
Fall Guys’a 10 Mayıs itibarıyla eklenecek yaratıcı mod, 4. Dönem güncellemesi ile gelecek. Bu mod sayesinde kullanıcılar kendi haritalarını geliştirebilecek, haritaya parkour challenge’ları dahil edebilecek, dezavantajları sağa sola koyabilecek ve harita tasarımını kendilerine göre tasarlayabilecekler.
 
Kullanıcılar oluşturdukları bu haritaları ve parkurları başkalarıyla paylaşabilecek. Bu sayede diğer oyuncular sizin yaptığınız bir haritayı deneyimleyebilecek. Öte yandan yeni dönem güncellemesi ile birlikte yeni içerikler ve daha fazlası oyuna dahil edilecek.
 
Fall Guys ilk olarak fiyatlandırıldı. Daha sonra 2022 yılında oynaması ücretsiz hale geldi. Oynaması ücretsiz yapısıyla birlikte oyuncu sayısını artırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Başa dön tuşu