Yaşam

‘Kızılcık Şerbeti’ oyuncusu Ceren Karakoç’tan Abdullah Ünal açıklaması: Bizim için çok kıymetli…

Show Tv ekranlarında izleyicilerle buluşan ‘Kızılcık Şerbeti’ dizisinde Nursema Ünal karakterini canlandıran oyuncu Ceren Karakoç, “Son dokuz bölüm kaldı çekmediğimiz, sonrası sezon finali yapacağız. Ondan sonra tatile çıkacağız. Setlerde iki sezon süren işlerde genelde uyumsuzluk oluyor diyorlar ama biz aile gibiyiz. Keyifli çalışıyoruz” dedi.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, dizideki partneri Serkan Tınmaz ile okul arkadaşı olan Karakoç, “İleride, ‘Umarım dizi ve sinemalarda oynarız’ demiştik. ‘Kızılcık Şerbeti’ sürpriz oldu. Benim anlaşmam okeylenince Serkan beni arayıp, ‘Ben de diziye giriyorum partnerim oldun’ demişti” ifadelerini kullandı.

‘SETTAR ABİ SETE ZİYARETE GELECEĞİNİ SÖYLEDİ’

Karakoç, Settar Tanrıöğen’in beyin kanaması geçirmesinin ardından diziden ayrılması hakkında da yorum yaptı. Oyuncu, “Settar Abi’yle çalışmak kıymetli. Ondan çok şey öğrendim. Öğrenmeye devam edeceğim. Sağlık durumu iyi, eve geçti. Tekrardan işlerine dönmesini bekliyoruz. En son görmeye gittik ve sohbet ettik. Diziyi izlediğini söyledi. Sete ziyarete geleceğini söyledi. İki oyun ve dizisi vardı, baya yoğundu” dedi.

‘İKİ ABDULLAH ÜNAL’I SEVİYORUM’

Karakoç, Tanrıöğen’in yerine Ahmet Mümtaz Taylan’ın gelmesine ise, “Çok başarılı biri… Bizim için çok kıymetli… Bambaşka bir Abdullah Ünal canlandırıyor. İki Abdullah Ünal’ı seviyorum” diye konuştu.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu