Yaşam

Nesrin Tehdit Benim: Üç Kız Kardeş 31. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti!

İclal Aydın, Reha Özcan, Has Kaya, Almila Ada ve Melisa Berberoğlu gibi isimlerin yer aldığı Kanal D ekranlarının sevilen drama dizisi Üç Kız Kardeş ekranlara tüm hızıyla devam ediyor. İclal Aydın’ın aynı adlı eserinden uyarlanan dizinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Three Sisters 31. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

Üç Kız Kardeş’in son bölümünde; Mine’nin velayeti kendisine bırakması karşılığında şikayetini geri çeken Somer, bu durumu Türkan’dan gizler.

Dönen’i Fatih’ten korumak isteyen Nesrin, kızlarla birlikte İzmir’e giderek Serdar ve Dönen’in karşı karşıya gelmesine neden olur. Bu yüzleşme Derya’nın Özgür Hoca ile yüzleşmesine neden olur.

Somer ve Mine arasındaki anlaşmadan habersiz olan Türkan, baskısını sürdürürken Rüçhan’la karşı karşıya gelir.

Öte yandan Derya ve Dönen, anne ve babasını barıştırmak için bir plan yapar. İş bahanesiyle Sevilay’ın karşısına çıkan Rüçhan, herkesin gerilmesine neden olur.

Somer’in Mine ile olan anlaşmasını öğrenen Türkan, Somer’e karşı gerginleşir ve sonunda Mine’nin oyunu Somer’i şoke eder. Türkan, yaşananların ardından Somer’i korumak için müdahale etse de bu durum yeni bir krizin başlamasına neden olur.

Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragmanında; Somer, Mine’nin yaptıklarına oldukça sinirlenirken, Türkan durumdan memnun değildir.

İşte Üç Kız Kardeş 31. Bölüm Fragmanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Başa dön tuşu