Yaşam

Ünlü Organizatör Mustafa Bozkurt Otel Gurme Programıyla İzleyicilerle Buluştu

Ünlü Organizatör Mustafa Bozkurt her hafta farklı bir otel konseptiyle ekranlara çıkıyor. Tecrübelerini paylaşan Bozkurt, düğün ve tatil otellerine öncelik veriyor.

Yaklaşık 25 yıldır By Mustafa Tertip markasıyla otellerde farklı etkinlikler düzenleyen ünlü organizatör Mustafa Bozkurt, “Hotel Gurmesi” adlı televizyon programıyla deneyimlerini izleyicilerle paylaşıyor.

Önceliğini düğün ve tatil otellerine ayıran Bozkurt, Anadolu’nun çeşitli illerindeki şehirlerin tarihi ve turistik yönlerine de yer verecek programında sürpriz sanatçılara da yer veriyor. Her programın farklı bir konsepti olacağını belirten Mustafa Bozkurt, her pazar izleyicilerinin evlerine misafir olduğunu belirtti.

“Otelleri her açıdan inceliyor ve izleyicilerimize aktarıyoruz.”

Ünlü organizatör Mustafa Bozkurt, “Otel Gurme programımızda, organize ettiğimiz otellere gidip, mutfaktan lobiye, kongre alanından odalara kadar otelin her detayını inceliyoruz. Oteller, turizmi ve kongreleri ciddi anlamda şekillendiriyor. Gurme deyince aklımıza tatlılar gelebilir ama “Hotel Gourmet” ile otelin tatlısının tadını çıkarabiliyoruz. “Otelden, yemeğe kadar otele dair her şeyi izleyicilerimize sunuyoruz. Otelin personelinden odalarına kadar her şeyi inceliyoruz. Ziyaret ettiğimiz şehirlerin tarihi ve kültürel güzelliklerini aktarıyoruz. Her Pazar TGRT AB’de izleyicilerimizin evlerine misafir oluyoruz” dedi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu