Haber

Volkan Konak İzmir Enternasyonal Fuarı’nda sahne aldı

KERİM UĞUR

Bu yıl 92. kez kapılarını açan İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında düzenlenen Çim Konserleri’nin dördüncü konuğu, Karadeniz müziğinin usta seslerinden, Türkiye’de taht kuran Volkan Konak oldu. Kuzeyin Oğlu ismiyle kalpler.

Karadeniz müziğinin sevilen ve güçlü seslerinden Volkan Konak, İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında her yıl ünlü isimleri ağırlayan Çim Konserleri’nde Simge Sağın, Teoman ve Serdar Ortaç’tan sonra sanheyi aldı. Her zaman hayranlarıyla birlikte şarkılarını seslendiren Volkan Konak, yaklaşık iki saat boyunca sahnede kaldı.

Şarkının ortasında hayranlarıyla sohbet eden Volkan Konak, “Türkiye’min ve İzmir’imin güzellikleri, başını omuzlarında taşıyan bireyler haline gelmiş asil insanlar, şehre ait olmayan asil insanlar, Şiha, ağa, bu dünya ve bu Türkiye, sen var oldukça daha güzel, daha dürüst, daha asil, daha medeni.” Halkımıza selam olsun” diye selamladı.

Çim Konserleri’nde bugün sahne alan Volkan Konak’ın ardından yarın (5 Eylül) Sibel Can, 6 Eylül Yüz Yüze Konuşuruz, 7 Eylül Funda

Arar, Athena 8 Eylül’de, Tan Taşçı 9 Eylül’de ve Haluk Levent ise 10 Eylül’de fuarın son konseriyle İzmir’de sevenleriyle buluşacak.

habermalazgirt.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu