Teknoloji

Geri Dönüş DLSS 3 Desteğini Kazandı

Şubat ayında Epic Games Store ve Steam üzerinden PC’ye geliyor. Geri Dönüş DLSS 3 zemin kazandı. Ayrıca DLSS 2’yi destekleyen oyunlar listesine üç isim daha katıldı. Detaylar burada.

Returnal DLSS 3 Boost ile Gelişiyor

NVIDIA geçen hafta DLSS tabanlı oyun ve uygulama sayısının 290’a ulaştığını duyurmuştu. Returnal, 25 Nisan’da DLSS 3 desteği alıyor. DLSS 2 boost alan oyun sayısı artıyor.

Geri Dönüş için DLSS 3 Performans Desteği

Şubat ayında PC’ye çıkan ve büyük beğeni toplayan Returnal, çıkışıyla birlikte DLSS 2 ve ışın izleme üzerine kuruluydu. 25 Nisan’da Returnal, performansını daha da artıracak olan DLSS 3 güncellemesini aldı. GeForce RTX 4090’da 2,2 kat artırılan kare hızları, oyunculara 180 FPS’nin üzerinde performans sağlıyor; GeForce RTX 4080, DLSS avantajı ve 140’ın üzerinde FPS oyun deneyimi sağlar. Diğer GeForce RTX 40 Serisi GPU’lar, DLSS 3, ışın izleme ve tüm ayarlarla maksimumda 4K’da 90 FPS+ oyun performansı sunar.

DLSS 3, DLSS 2, Reflex ve ışın izleme yuvası, ister rastgele bir GeForce RTX GPU’da ister dizüstü bilgisayarda, Returnal’ı en uygun şekilde deneyimlemeyi mümkün kılar.

DLSS 2 Yüzlerce Oyunu Desteklemeye Devam Ediyor

DLSS 2, NVIDIA’nın oyun geliştiricilere yardımcı olmak ve oyun entegrasyonunu kolaylaştırmak için sunduğu birçok araç, eklenti ve oyun motoru entegrasyonu sayesinde tonlarca oyuna eklenmeye devam ediyor. DLSS 2 desteği alan en son oyunlar:

  • Monster Energy Supercross – Resmi Video Oyunu 6 (DLSS 2 desteği ile mevcuttur)
  • GUN JAM (DLSS 2 desteğiyle erişilebilir)
  • STRANGER OF PARADISE FINAL FANTASY ORIGIN (DLSS 2 desteğiyle erişilebilir)

DLSS tabanlı 290 oyunun tam listesini GeForce.com adresinde bulabilirsiniz.

Yeni #RTXON Yüzüklerin Efendisi: GollumTM Fragmanı Yayınlandı

Yüzüklerin Efendisi: Gollum 25 Mayıs’ta piyasaya sürüldüğünde, GeForce RTX donanımlı PC oyuncuları, DLSS 3 ve DLSS 2 ile performansı artırabilecek ve mümkün olan en yüksek kare hızlarında ışın izlemeli yansımaların ve gölgelerin keyfini çıkarabilecek. Ek olarak, tüm GeForce oyuncuları, NVIDIA Reflex ile sistem gecikmesini azaltabilir ve GeForce GTX oyuncuları, sınıfının en iyisi platformdan bağımsız NVIDIA Görüntü Ölçekleme (NIS) uzamsal büyütme ve sağlamlaştırma algoritması ile performansı artırabilir.

muratli-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu