Teknoloji

iPhone için Pencere İçinde Pencere Modu WhatsApp’a Geliyor

WhatsApp artık hepimiz için temel bir ihtiyaç haline geldi. Artık hem mesajlarımızı oradan gönderebiliyoruz hem de sesli görüşmelerimizi oradan yapabiliyoruz. görüntülü sohbetlerimizoradan yapabiliriz.

WhatsApp’ın iletişim dışındaki en değerli özelliğinin görüşlü konuşması olduğunu söylersek abartmış olmayız. Ama bir manzara ile konuşurken telefonda başka şeylerle uğraşamamaözellikle iPhone cihazlarında biraz sınırları aşıyor.

Bu artık bir sorun olmayacak: WhatsApp’ın iOS sürümüne görüntülü sohbetler için pencere içinde pencere modu geliyor

WhatsApp’ın ana şirketi Meta’nın geliştiricileri, doğal arama için bir pencere içinde pencere modu temeli sunmaya başladı. iPhone’unuzdaki diğer uygulamaları kullanırken kiminle konuştuğunuzu görmeye devam edebileceksiniz..

App Store’dan WhatsApp’ı 23.3.77 sürümüne yükseltin Güncellediğinizde bu özelliğe sahip olabilirsiniz. WhatsApp’ta bir görüntülü aramadayken, uygulamayı simge durumuna küçülttüğünüzde ekranda sürükleyebileceğiniz kalıcı bir pencere ile görüşme sırasında telefonunuzda gezinebilirsiniz.

WhatsApp aslında bu özelliği tanıttı. geçen yıl açıklandı . Görünüşe göre beta testleri düzgün bir şekilde geçti ve özellik resmi olarak yayınlanmaya başladı. Bu noktada bu özelliğin varsayılan olarak Android WhatsApp’a gelip gelmeyeceği bilinmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu