Haber

İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketlerinde yeni atamalar yapıldı

İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki bazı şirketlerde istifalarla boşalan idari ekiplere atama ve görev değişiklikleri yapıldı.

Buna göre Grand Plaza A.Ş. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Genel Müdür Hasan İkat, İZULAŞ Grand Plaza A.Ş. Genel Müdürü Arda Şekercioğlu atandı. Genel Müdürlüğüne atandı. Grand Plaza A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Balıkçı ise İZTEK A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı oldu.

İZENERJİ Genel Müdür Yardımcısı Ali Celal Ergin İZULAŞ, Genel Müdür Yardımcılığına atandı. İZENERJİ Yönetim Kurulu Lideri Ali Ercan Türkoğlu, mevcut görevine ek olarak şirketin Genel Müdür Yardımcısı olarak da görev yapacak.

Şirketin Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Metro A.Ş. Genel Müdürü Sönmez Alev, Metro A.Ş. Şirketin Genel Müdür Yardımcılığına Genel Müdür Yardımcısı Ertan Sayılkan atandı. Metro A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Raif Canbek, bu görevi Alev’e devrederken, Metro A.Ş. ile aynı zamanda İZBAN Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam edecek. Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapacak.

İZDOĞA A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Özkan Baturu da şirketin Genel Müdür Yardımcılığına atandı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

cayirliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu